Hardcore

Dio - Ardit Gjebrea - Projekt Jon (CDr)

9 thoughts on “ Dio - Ardit Gjebrea - Projekt Jon (CDr)

 1. Zulusar says:
  Projekt, Atit, an album by Ardit Gjebrea on Spotify. our partners use cookies to personalize your experience, to show you ads based on your interests, and for measurement and analytics purposes.
 2. Sazil says:
  Ardit Gjebrea numëron më shumë se koncerte si këngëautor. Emri i tij është brohoritur pothuaj në të gjitha stadiumet, sheshet apo pallatet e sportit nëpër qytetet e Shqipërisë që nga viti e deri sot. Koncertet e tij kanë mbetur gjatë në kujtesën e publikut dëshmitar dhe të nesërmen e .
 3. Daran says:
  Ardit Gjebrea - Listen to Ardit Gjebrea on Deezer. With music streaming on Deezer you can discover more than 56 million tracks, create your own playlists, and share your favourite tracks with your friends.
 4. Kinos says:
  Moderatori i njohur Ardit Gjebrea me anë të një statusi në instagramin e tij, ka publikuar një shqetësim që e kanë shumë njerëz por që s’kanë se ku të ngrenë zërin. Ai shkruan se panklitumbbanexmarophedafverssincren.coinfo në fshatin Grabovicë janë vënë qëllimisht, për qëllimet e tyre. Gjebrea shprehet i indinjuar se .
 5. Moogura says:
  Ardit Gjebrea u përgjigjet fansave: ‘Do e mendoj seriozisht rikthimin’ Pirgun dhe parvjet “Për ty” me të bijën,” pse këtë vit të mos performojë një perlë nga “Projekti Jon"? Kantautori dhe showman-i reagoi në foton e bombarduar me komente “Rikthe Dimëroj” përmes një komenti, sigurisht.
 6. Tuzragore says:
  Ish-reja e Ardit Gjebreas: Ti më kërkon në çdo femër (Foto) 21/03/ Sidoqoftë, kujtojmë se gjatë vitit të shkuar këngëtarja është përfolur për një histori dashurie me Jon Gjebrean, djalin e moderatorit të famshëm Ardit Gjebrea. Ndoshta statusi shkon pikërisht për Jonin, megjithatë duhet të theksojmë se as ai.
 7. Bazshura says:
  Feb 02,  · Ardit Gjebrea - Dasem, Dio (Official Song) ElrodiMusicOfficial. Projekt Jon - Topic 8, views. 12 videos Play all Ardit Gjebrea - Projekti Jon Ani Brinja; Sabri Fejzullahu.
 8. Toshakar says:
  Ana Gjebrea njihet për zërin e saj të veçantë, të trashëguar nga babai i saj Arditi. Ajo ka habitur së fundmi teksa imiton reperen me famë ndërkombëtare, Cardi B. Ka qenë moderatori që ka shpërndarë në rrjete sociale, videon e Anës teksa këndon këngën e Cardi B.
 9. Toran says:
  Jon - Ardit Gjebrea. Per Ty - Ardit Gjebrea & Anna Gjebrea. Kur Te Jesh Merzitur Shume - Ardit Gjebrea. Makina E Memories - Ardit Gjebrea. Se Te Kam Shpirt - Ardit Gjebrea. Xhixhile - Ardit Gjebrea. Pallati - Ardit Gjebrea & Justina Aliaj. Shume Te Kam Dashur Por S'eshte Gjithçka - Ardit Gjebrea.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *